Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Kurier) już od 300,00 zł.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Majsterkowanie

Majsterkowanie dla dzieci

Małe dzieci niezależnie od płci fascynują wszelkiego rodzaju maszyny i narzędzia. Wiertarki, wkrętarki oraz wszelkie elektronarzędzia. Trudno udostępniać im prawdziwe, chociażby ze względów bezpieczeństwa. Jednak wiele radości sprawi im z pewnością zestaw do majsterkowania z serii Bob Budowniczy. Wizerunek bohatera ulubionej kreskówki na opakowaniu z łatwością odciągnie je od potężnych młotków i szlifierek z prawdziwego zdarzenia. Zabawki do majsterkowania dla dzieci są o wiele lżejsze a także atrakcyjne kolorystycznie.

Wierrrtarrrka

Wiertarka czy wiertarko-wkrętrka? Obie warrczą równie kusząco. Wszystkie zabawki z serii Bob Budowniczy przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia zasilane są ogólnodostępnymi bateriami, potocznie zwanymi „paluszkami”. Wiertła obracają się jak trzeba i do tego są wymienne! Wkręcanie plastikowych śrubek może zaś być równie zajmujące, jak tych metalowych. Zacznijcie wspólnie majsterkować i przeprowadzać drobne naprawy. Dzieci posiadające takie zabawki majsterkowanie mają później po prostu we krwi. To naprawdę cenne umiejętności we współczesnym świecie, kiedy wiele osób szuka wygodnej pracy przed monitorem komputera. Wkręcanie śrubek oraz drobne naprawy nikogo jednak nie ominą. A ci, których pasją się to staje, mogą liczyć na znacznie wyższe zarobki niż niejeden doktor filozofii. Warto zatem wpajać dobre nawyki i uczyć dzieci od najmłodszych lat zaradności i samodzielności. Choćby z Bobem Budowniczym!

Zabawki do majsterkowania dla najmłodszych

Tego rodzaju zabawki wzmacniają w dzieciach poczucie sprawczości oraz ich samodzielność. Pozwalają na rozwinięcie skrzydeł w dziedzinie majsterkowania. Dzieci lubią aktywności, których efekty widać stosunkowo szybko, a takie są właśnie zabawy zabawkami z serii Bob Budowniczy oraz Laboratorium Mechaniki. Szczególnie te drugie, przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej ośmiu lat, to już coś, co będzie wymagało o wiele więcej logicznego myślenia oraz sprawnego działania od domorosłego inżyniera. Można oczywiście kupować pojedyncze narzędzia Bob Budowniczy, jednak ich cały zestaw stanowi ostatecznie oszczędność. W końcu dziecko z wiertarką za chwilę zapragnie plastikowej piły. Następnie poprosi o wyrzynarkę i inne… Najlepiej od razu mieć komplet pięknych, kolorowych i bezpiecznych narzędzi dla dzieci!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl