Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Kurier) już od 300,00 zł.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Pistolety

Pistolety dla dzieci

Zanim pojawiły się plastikowe modele lub jeszcze zanim były one tak popularne i ogólnodostępne podwórka pełne były dzieci bawiących się w kowbojów, policjantów i innych nieustraszonych bohaterów. Wówczas wystarczyło znaleźć odpowiednio zakrzywiony patyk a przy tym ustnie wydawać dźwięki wylatujących z „lufy” nabojów. Było to jakieś rozwiązanie. Tylko po co sobie zdzierać gardło, lub strzępić język? Szczególnie, że teraz mamy realistyczne pistolety dla dzieci na strzałki albo na kulki, które znakomicie sprawdzą się w różnych warunkach. Zabawki tego typu są obecnie znacznie dokładniej sprawdzane oraz przygotowywane pod kątem ich bezpieczeństwa. Dzieciaki potrzebują ruchu ponieważ jest to ich potrzeba rozwojowa. Ponadto wszyscy rodzice wiedzą, że dzieci, kiedy się „wyszaleją” podczas zabawy, lepiej śpią i mniej „rozrabiają” w innych sytuacjach. Zabawki typu plastikowe jak i z innych surowców pistolety dla dzieci mogą być postrzegane bardzo różnie, jednak nie można odmówić im tej ważnej cechy, jaką jest wydatna pomoc w wyładowaniu nadmiaru energii.

Pif-paf!

Rewolwer, kolt, czy futurystyczny pistolet na kulki? To w wieku lat kilku całkiem poważny dylemat. Przede wszystkim jednak obecnie decydują o tym jak zawsze rodzice, ewentualnie moda oraz dzieci, którym rodzice ulegają proszeni o zabawkę najbardziej „na topie”. Do niedawna dzieciaki chętnie toczyły bitwy na pistolety na strzałki. Teraz popularna seria Nerf daje im wybór, dzięki któremu mogą wybrać imitację broni strzelającą kulkami. Wśród klasycznych modeli wciąż jednak dominują strzałki.

Pistolety dla dzieci na strzałki

Takie pistolety to wciąż bardzo popularna zabawka. Linia Nerf obejmuje kilka ich modeli o różnych gabarytach. Można zatem wybierać od zgrabnego MicroShots Zombie po monumentalny Mega Bigshock N-Strike. Pomiędzy nimi znajdują się naturalnie te najbardziej uniwersalne, pośrednie.

A może by tak Dziki Zachód w odsłonie futurystycznej?

Chociaż czasy kiedy westerny biły rekordy popularności odeszły do lamusa kowboj McCree wciąż jest na topie. Ten bohater gry Overwatch to idol współczesnych miłośników gier komputerowych. W odróżnieniu od klasycznych modeli Nerf jego realistycznie skopiowania broń strzela piankowymi kulkami. Chcecie odciągnąć dzieci od komputera? Kupcie im gadżety jakimi posługują się ich ulubieni bohaterowie, z którymi spędzają tyle czasu przed monitorami, aby mogły wcielić się w nich na przykład na świeżym powietrzu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl