Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Kurier) już od 300,00 zł.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Plastyczne

Zabawki plastyczne kreatywne

Dzieci w wieku przedszkolnym są zwykle bardzo dumne, kiedy potrafią zrobić coś całkowicie samodzielnie. Rodzicom z kolei na sercu najbardziej leży bezpieczeństwo dziecka a także pomieszczeń oraz przedmiotów wokół nich. Dzieci same z siebie są na tyle kreatywne, że poszukują zabawek na własną rękę. Zwłaszcza w kuchni, w łazience albo w apteczce. Lepiej jednak przeciwdziałać takim niespodziankom i zanim dziecko spróbuje stworzyć domowe laboratorium własnym sumptem – zaopatrzyć je w atrakcyjne kreatywne zabawki plastyczne i nie tylko.

Obleśne!

Tak, właśnie takie zabawki dzieci lubią najbardziej. Od dawna pokutuje stwierdzenie, że „dziecko brudne, to szczęśliwe dziecko”. Dzieci uwielbiają skakać po kałużach, lepić z plasteliny albo z gliny oraz eksperymentować z różnorodnymi substancjami. Poznają ich konsystencję, fakturę, zapach – cieszy je poznawanie świata za pomocą wszystkich zmysłów. Jednocześnie kupa i kupka odmieniane przez wszystkie przypadki są dla nich bardzo atrakcyjne. Nie doradzamy jednak zabaw tą prawdziwą i to nie tylko ze względów epidemiologicznych. Umożliwiające ciekawe prace plastyczne zabawki pomogą dzieciom tworzyć samodzielnie ich własne, bezpieczne dla wszystkich, „kupy”. Do tego właśnie służy kreatywny zestaw o wdzięcznej nazwie „Obleśne”.

Dla młodych dam

Wiele dziewczynek wcale nie hołduje jednak powyższej zasadzie. Dla nich przygotowaliśmy kilka zestawów specjalnych! „Studio urody” lub „Fabryka szminek” zachwycą niejedną młodą damę. Ręcznie sporządzane kosmetyki przeżywają obecnie swój renesans. Dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym chętnie stworzą zatem własne manufaktury bajecznie kolorowych kosmetyków. Ponadto cały zestaw do mycia oraz pielęgnacji ciała wykonają bez pomocy dorosłych. Być może zainspiruje je to kiedyś do wyboru ścieżki zawodowej? Zabawek plastycznych dla dziewczynek znajdziecie w naszym sklepie wiele!

I coś dla chłopców

Oprócz tworzenia ekscytującej kupy i najprawdziwszego ściekowego potwora z obleśnego zestawu chłopcy na pewno chętnie poeksperymentują także na innym polu. Alternatywę dla jakże lubianych przez część młodzieży sztucznych: kup, smarków czy wymiotów stanowią ni mniej ni więcej, tylko świecące w ciemnościach glutożelki. Wypróbujcie wszystkie zabawki plastyczne na kwarantannie oraz w każdej innej wolnej chwili! Zawsze znajdziecie je na toy4kids.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl