Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Kurier) już od 300,00 zł.
Opcje przeglądania
Producenci

Zdalnie sterowane

Zabawki zdalnie sterowane

Zawsze chciałeś zostać Samurajem? Teraz możesz! I to nawet takim zrobotyzowanym. W opakowaniu znajdziesz dwa roboty-samuraje. Możesz bawić się nimi z kolegą albo, jeśli za bardzo się posprzeczacie – po prostu walczyć samodzielnie swoim robotem przeciwko temu drugiemu. Pamiętaj jednak, aby być zawsze honorowym. Tak walka jak i kodeks samuraja to prawdziwie męska rzecz! Specjalne dżojstiki umożliwiają staczanie walk i bitew na różne sposoby.

To tylko pierwsza z szeregu propozycji zdalnie sterowanych zabawek od toy4kids.pl. Chcesz więcej emocji kontrolowanych własnoręcznie za pomocą pilota?

Zabawki na pilota

Zabawki sterowane przy pomocy zdalnego pilota przypadają do gustu wielu pokoleniom. Z oczywistych powodów lubią je dzieci. Ponadto sięgają po nie chętnie rodzice i dziadkowie, którzy często w swoim dzieciństwie bądź to nie doczekali się powszechnego dostępu do takich gadżetów, bądź były one dalece poza zasięgiem możliwości finansowych lub organizacyjnych ich rodziców. W końcu w PRLu całe pokolenia widywały takie zabawi jedynie w Pewexie. Na szczęście obecnie już od najmłodszych lat interaktywne zabawki, te grające albo na pilota, dostępne są praktycznie dla każdego. Można zatem do woli bawić się nimi wśród przedstawicieli wszystkich pokoleń. Już dwulatków zachwycą modele zdalnie sterowanych aut. Na przykład Roberto, wesoły czerwony samochodzik wyścigowy. Pilot Roberta posiada bardzo wygodny uchwyt, co jest bardzo ważne w przypadku takich maluchów, których zdolności manualne będą dopiero gwałtownie się rozwijały. Pilotem Roberta bardzo łatwo sterować trzymając go całą dłonią, a nie manewrując nieukształtowanymi jeszcze do końca paluszkami. Roberto wydaje z siebie bardzo profesjonalne dźwięki, charakterystyczne po prostu dla profesjonalnej wyścigówki.

Dla lubiących zdrową rywalizację

Po dwie zabawki zdalnie sterowane znajdziecie natomiast w opakowaniach wielu innych tego rodzaju urządzeń. Roboty sterowane za pomocą pilotów i dżojstików mogą walczyć ze sobą w bezpiecznej odległości od sterujących nimi osób. Pojedynek na zdalnie sterowane roboty? Czemu nie! Uważajcie tylko kupując te zabawki swoim pociechom. Czasami lepiej od razu zakupić dwa zestawy, również dla innych, starszych członków rodziny. Wasze zdalnie sterowane roboty wcale nie muszą walczyć ze sobą wręcz. Niektóre mogą stać się waszymi własnymi, niemal prawdziwymi profesjonalnymi piłkarzami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl